Kensington K50436EU ErgoSoft Wrist Rest for Slim Mouse/Trackpad, rannetuki
Kensington K50436EU ErgoSoft Wrist Rest for Slim Mouse/Trackpad, rannetuki osastosta Hiirimatot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 13,87 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington ErgoSoftNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 13,87 € | 20,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington ErgoSoft Wrist Rest (K50436EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 21,40 € | 26,30 € | Katso tuotetta ▸ |
13,87 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 26,30 €
21,40 €
Kensington K50436EU ErgoSoft Wrist Rest for Slim Mouse/Trackpad, rannetuki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kensington |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kensington.com/p/products/ergonomics/mouse-pads-wrist-rests/ergosoft-wrist--rest-for-slim-mousetrackpad/ |
EAN-koodi | 5028252592567 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,40 €
Keskihinta
17,64 €
Alin hinta
13,87 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.