Black+Decker BCG720N 18V, kulmahiomakone runko
Black+Decker BCG720N 18V, kulmahiomakone runko osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 75,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Black & Decker BCG720N-XJ Kulmahiomakone ä˜ 125 mm, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 75,00 € | 76,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Black & Decker BCG720NNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 77,11 € | 84,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Black&Decker cordless angle grinder BCG720N - 18VoltNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 80,90 € | 85,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Black & Decker BCG720N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 85,00 € | 85,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,99 €
75,00 €
77,11 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,80 €
80,90 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 85,00 €
85,00 €
Black+Decker BCG720N 18V, kulmahiomakone runko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048682616 |
Valmistaja | Black+Decker, Black & Decker |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
85,00 €
Keskihinta
79,50 €
Alin hinta
75,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.