Bosch AdvancedOrbit 18 18V Solo (06033D2100), akkukäyttöinen epäkeskohiomakone (ilman akkua ja latauslaitetta)
Bosch AdvancedOrbit 18 18V Solo (06033D2100), akkukäyttöinen epäkeskohiomakone (ilman akkua ja latauslaitetta) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 88,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch AdvancedOrbit 18Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 88,50 € | 95,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Advanced Orbit 18 Epäkeskohiomakone ja hiomapaperiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 92,00 € | 92,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AdvancedOrbit 18V Solo -akkuepäkeskohiomakone, ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY Advanced Orbit 18 Epäkeskohiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 101,80 € | 103,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BOSCH AdvancedOrbit 18 (BOX) - 06033D2100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 102,90 € | 107,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone Bosch AdvancedOrbit 18; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 103,00 € | 103,00 € | Katso tuotetta ▸ |
88,50 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,00 €
92,00 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,79 €
101,80 €
102,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,00 €
103,00 €
Bosch AdvancedOrbit 18 18V Solo (06033D2100), akkukäyttöinen epäkeskohiomakone (ilman akkua ja latauslaitetta)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140874618 |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 24 000 rpm |
Laikka | 125 mm |
Mitat | 1,4 |
Valmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/fi/fi/harrastajat/tyoekalut/advancedorbit-18-3165140874618-199876.jsp |
Hintakehitys
Korkein hinta
103,00 €
Keskihinta
98,03 €
Alin hinta
88,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.