Bosch GET 55-125 Professional (0601257000) 550W, epäkeskohiomakone
Bosch GET 55-125 Professional (0601257000) 550W, epäkeskohiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 398,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epäkeskohiomakone Bosch GET 55-125 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 398,00 € | 398,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GET 55-125 eccentric sander cardboard - 0601257000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 401,90 € | 406,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GET 55-125 Epäkeskohiomakone 550 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 407,50 € | 409,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GET 55-125 Professional Random Orbit SanderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 422,00 € | 422,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 398,00 €
398,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,80 €
401,90 €
407,50 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 422,00 €
422,00 €
Bosch GET 55-125 Professional (0601257000) 550W, epäkeskohiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140835206 |
Hintakehitys
Korkein hinta
422,00 €
Keskihinta
407,35 €
Alin hinta
398,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.