Bosch GEX 125-1 AE (0601387500), epäkeskohiomakone
Bosch GEX 125-1 AE (0601387500), epäkeskohiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 135,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GEX 125-1 AE Epäkeskohiomakone 250 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 10.05.2024 | 135,20 € | 137,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone Bosch GEX 125-1 AENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 143,00 € | 143,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GEX 125-1 AE ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 167,77 € | 167,77 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tulossa 10.05.2024
Hinta toimituskuluineen 137,19 €
135,20 €
143,00 €
167,77 €
Bosch GEX 125-1 AE (0601387500), epäkeskohiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140438278, 3165140611138 |
Hintakehitys
Korkein hinta
167,77 €
Keskihinta
148,66 €
Alin hinta
135,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.