Bosch GEX 18V-125 Professional (0601372200) 18V L-BOXX, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GEX 18V-125 Professional (0601372200) 18V L-BOXX, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 221,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GEX 18V-125 solo LBOXX | 0601372Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 221,55 € | 221,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GEX 18V-125 Epäkeskohiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 222,20 € | 224,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone Bosch GEX 18V-125 L-Boxx; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 224,00 € | 224,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch cordless eccentric sander GEX 18V-125 Professional solo, 18Volt 0601372200Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 250,90 € | 255,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
221,55 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,19 €
222,20 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,00 €
224,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 255,80 €
250,90 €
Bosch GEX 18V-125 Professional (0601372200) 18V L-BOXX, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 224 mm |
Korkeus | 108 mm |
Leveys | 153 mm |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 20 000 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gex-18v-125-0601372200 |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 4059952539645 |
Hintakehitys
Korkein hinta
250,90 €
Keskihinta
229,66 €
Alin hinta
221,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.