Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F2000), akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F2000), akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 105,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWS 12V-76 kulmahiomakone + ACC 06019F2000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 105,11 € | 115,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen kulmahiomakone Bosch GWS 12V-76 V-EC; 12 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 141,00 € | 141,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 12V-76 Kulmahiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 151,40 € | 153,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 12V-76Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 154,48 € | 154,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,01 €
105,11 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 141,00 €
141,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,39 €
151,40 €
154,48 €
Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F2000), akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140813204 |
Akun jännite | 12 V |
Nopeus | 19 500 rpm |
Laikka | 76 mm |
Mitat | |
Korkeus | 105 mm |
Paino | 0,7 kg |
Pituus | 202 mm |
Valmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/gws-12v-76-40634-ocs-p/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
154,48 €
Keskihinta
138,00 €
Alin hinta
105,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.