Bosch GWS 14-125 S Professional (06017D0100) 1400W, kulmahiomakone
Bosch GWS 14-125 S Professional (06017D0100) 1400W, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 116,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWS 14-125 S kulmahiomakone 06017D0100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 116,86 € | 126,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS Professional 14-125 SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 160,56 € | 160,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 14-125 S Kulmahiomakone 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 177,70 € | 179,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWS 14-125 S; 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 198,00 € | 198,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,76 €
116,86 €
160,56 €
177,70 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 198,00 €
198,00 €
Bosch GWS 14-125 S Professional (06017D0100) 1400W, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4059952576473, 4059952576480 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
198,00 €
Keskihinta
163,28 €
Alin hinta
116,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.