Bosch GWS 18V-15 C 125 Professional (06019H6000) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GWS 18V-15 C 125 Professional (06019H6000) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 236,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWS 18V-15 C kulmahiomakone 06019H6000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 236,71 € | 246,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AKKUKULMAHIOMAKONE GWS 18V-15 C 125 SOLONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 302,49 € | 302,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWS 18V-15 C SOLO; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 304,00 € | 304,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 18V-15 C Kulmahiomakone ä˜ 125 mm, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 308,50 € | 310,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BOSCH GWS 18V-15 C solo L-BOXX - 06019H6000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 346,90 € | 351,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 246,61 €
236,71 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 302,49 €
302,49 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,00 €
304,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 310,49 €
308,50 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 351,80 €
346,90 €
Bosch GWS 18V-15 C 125 Professional (06019H6000) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gws-18v-15-c-06019H6000 |
Mitat | 3,2 |
Akun jännite | 18 V |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 11 000 rpm |
EAN-koodi | 3165140964555 |
Hintakehitys
Korkein hinta
346,90 €
Keskihinta
299,72 €
Alin hinta
236,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.