Bosch GWS 18V-15 SC Professional (06019H6300) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone
Bosch GWS 18V-15 SC Professional (06019H6300) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 355,33 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch AKKUKULMAHIOMAKONE GWS18V-15 SC 150MM SOLONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 355,33 € | 355,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWS 18V-15 SCÂ BITURBO SOLO; 150 mm; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 356,00 € | 356,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 18V-15 SC Kulmahiomakone ä˜ 150 mm, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 364,30 € | 366,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 18V-15 SC solo GCY v.2 L-BOXX - 06019H6300Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 408,90 € | 413,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 355,33 €
355,33 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 356,00 €
356,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 366,29 €
364,30 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 413,80 €
408,90 €
Bosch GWS 18V-15 SC Professional (06019H6300) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/se/sv/products/gws-18v-15-sc-06019H6300 |
Mitat | 3,3 |
Akun jännite | 18 V |
Laikka | 150 mm |
Nopeus | 11 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 3165140964586 |
Hintakehitys
Korkein hinta
408,90 €
Keskihinta
371,13 €
Alin hinta
355,33 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.