Bosch GWS 7-125 Professional, kulmahiomakone
Bosch GWS 7-125 Professional, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 46,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWS 7-125 kulmahiomakone 0601388108Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 46,75 € | 56,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 7-125Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 59,52 € | 66,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 7-125 ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 65,50 € | 65,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWS 7-125 Kulmahiomakone 720 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 67,60 € | 69,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kulmahiomakone GWS 7-125 Professional, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWS 7-125Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 78,00 € | 78,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,65 €
46,75 €
59,52 €
65,50 €
67,60 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,80 €
69,90 €
78,00 €
Bosch GWS 7-125 Professional, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/de/de/ocs/werkzeuge/101278/24125/kleine-winkelschleifer/gws-7-125/ |
Teho | 720 W |
Mitat | 1,9 |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 11 000 rpm |
EAN-koodi | 3165140520461 |
Hintakehitys
Korkein hinta
78,00 €
Keskihinta
64,55 €
Alin hinta
46,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.