Bosch GWX 10-125 Professional (06017B3000) 1000W X-LOCK, kulmahiomakone
Bosch GWX 10-125 Professional (06017B3000) 1000W X-LOCK, kulmahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 121,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWX 10-125 Kulmahiomakone ä˜125 mm, 1000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 121,40 € | 123,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Professional GWX 10-125 -kulmahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 128,90 € | 133,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWX 10-125 X-LockNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 123,39 €
121,40 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,80 €
128,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,00 €
129,00 €
Bosch GWX 10-125 Professional (06017B3000) 1000W X-LOCK, kulmahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gwx-10-125-06017B3000 |
Teho | 1 000 W |
Mitat | |
Pituus | 365 mm |
Korkeus | 136 mm |
Leveys | 164 mm |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 11 000 rpm |
EAN-koodi | 3165140962261 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
126,43 €
Alin hinta
121,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.