Bosch GWX 18V-10 SC Professional (06017B0400) 18V X-LOCK, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GWX 18V-10 SC Professional (06017B0400) 18V X-LOCK, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 247,06 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GWX 18V-10 SC L-Boxx kulmahiomakone + GCY 42 06017B0400Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 247,06 € | 256,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWX 18V-10 SC ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 247,78 € | 247,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kulmahiomakone Bosch GWX 18V-10 SC SOLO X-Lock; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 288,00 € | 288,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWX 18V-10 SC Kulmahiomakone ä˜ 125 mm, ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 292,31 € | 294,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch Professional GWX 18V-10 sc -kulmahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 328,90 € | 333,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 256,96 €
247,06 €
247,78 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 288,00 €
288,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 294,30 €
292,31 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 333,80 €
328,90 €
Bosch GWX 18V-10 SC Professional (06017B0400) 18V X-LOCK, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bsoch, Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/be/nl/products/gwx-18v-10-sc-06017B0400 |
Mitat | |
Pituus | 445 mm |
Leveys | 360 mm |
Korkeus | 155 mm |
Paino | 2 kg |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 9 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 3165140962452 |
Hintakehitys
Korkein hinta
328,90 €
Keskihinta
280,81 €
Alin hinta
247,06 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.