Bosch GWX 18V-7 Professional (06019H9101) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch GWX 18V-7 Professional (06019H9101) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 165,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kulmahiomakone Bosch GWX 18V-7; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 165,00 € | 165,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch VINKELSLIBER GWX 18V-7 125MM SOLONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 167,41 € | 167,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch angle grinder X-LOCK GWX 18V-7 C - 06019H9101Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 179,90 € | 184,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GWX 18V-7 Kulmahiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 191,70 € | 193,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,00 €
165,00 €
167,41 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,80 €
179,90 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,69 €
191,70 €
Bosch GWX 18V-7 Professional (06019H9101) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-pt.co.nz/nz/en/products/gwx-18v-7-06019H9101 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 298 mm |
Leveys | 224 mm |
Korkeus | 116 mm |
Paino | 2,3 kg |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 11 000 rpm |
EAN-koodi | 4059952568973 |
Hintakehitys
Korkein hinta
191,70 €
Keskihinta
176,00 €
Alin hinta
165,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.