Bosch PSM 18 LI (06033A1301), yhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bosch GEX 34-150 Professional (0601372800) 340W, epäkeskohiomakone
Bosch Texoro (06033B5100) 250W, rullahiomakone
Bosch EasyCurvSander (06039C9002) 12V 1x2,5Ah, akkukillotus- ja hiomakone
Bosch GWS 1100 Professional (0601822400) 1100W, kulmahiomakone
Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F200C) 12V 2x2,0Ah, akkukulmahiomakone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiomakoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Bosch GEX 34-150 Professional (0601372800) 340W, epäkeskohiomakone
-
Bosch Texoro (06033B5100) 250W, rullahiomakone
-
Bosch EasyCurvSander (06039C9002) 12V 1x2,5Ah, akkukillotus- ja hiomakone
-
Bosch GWS 1100 Professional (0601822400) 1100W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 12V-76 Professional (06019F200C) 12V 2x2,0Ah, akkukulmahiomakone
-
Bosch GWS 22-180 J Professional (06018C0300) 2200W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 18V-15 PSC Professional (06019H6G02) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
Tasohiomakone Bosch GSS 230 AVE
-
Bosch PWS 850-125 (06033A270D) 850W, kulmahiomakone + SystemBox
-
Bosch Työkalusarja (06018C1308), GWS 20-230 J + GWS 880 Professional + L-BOXX
-
Bosch PEX 300 AE (06033A3006) 270W, epäkeskohiomakone + tarvikesetti + SystemBox
-
Bosch GWX 14-125 Professional (06017B7001) 1400W X-LOCK, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 2000 J Professional (06018F2100) 2000W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 2400 P Professional (06018F4300) 2400W, kulmahiomakone
-
Bosch GWS 18V-15 P Professional (06019H6A01) 18V L-BOXX, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
Bosch GEX 125-1 AE (0601387500), epäkeskohiomakone
-
Bosch GEX 125-1 AE Professional (0601387504) 250W, epäkeskohiomakone
-
Bosch PEX 220 A (0603378020) 220W, epäkeskohiomakone
Katsotuimmat Hiomakoneet
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 352 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 130 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 186 €
Makita GB602, penkkihiomakone
-
alk. 210 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 70 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 223 €
Bosch GWS 18-125 V-Li (060193A308), akkukulmahiomakone
-
alk. 199 €
DeWalt DCW220N-XJ XR 18V, nauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 123 €
Makita DBO380Z LXT 18V, akkutasohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 77 €
Bosch UniversalSander 18V-10 (06033E3100) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
Bosch PSM 18 LI (06033A1301), yhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140571975 |
Valmistaja | Bosch |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 184 €
Makita DBS180Z LXT 18V, akkunauhahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 117 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 104 €
Makita DBO481Z LXT 18V, akkutasohioakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 221 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 83 €
Bosch GEX 185-LI Professional (06013A5020) 18V, akkuepäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiomakoneet/bosch-psm-18-li-06033a1301-yhdistelmahiomakone-ilman-akkua-ja-laturia/577035?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.