DeWalt DCG426N XR 18V, akkusuorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCG426N XR 18V, akkusuorahiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 135,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCG426N-XJ suorahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 135,40 € | 145,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suorahiomakone DeWalt DCG426N; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 192,00 € | 192,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 18V XR harjaton hiomakone - paljas yksikköNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 195,10 € | 195,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCG426N Hiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 195,10 € | 197,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt XR DCG426N 18V suorahiomakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
225,00 € | 229,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,30 €
135,40 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 192,00 €
192,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 195,10 €
195,10 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 197,09 €
195,10 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 229,90 €
225,00 €
DeWalt DCG426N XR 18V, akkusuorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048666166 |
Valmistaja | Dewalt |
Teho | 1 000 W |
Mitat | |
Paino | 1,19 kg |
Pituus | 380 mm |
Korkeus | 85 mm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DCG426N/ |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 25 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
225,00 €
Keskihinta
188,52 €
Alin hinta
135,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.