DeWalt DCM848N XR 18V, akkukiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCM848N XR 18V, akkukiillotuskone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 194,69 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCM848N-XJ kiillotuskoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 194,69 € | 204,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCM848N Kiillotuskone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 259,00 € | 260,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 18 voltin XR-pölynpuhdistaja (DCM848N-XJ)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 259,77 € | 259,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kiillotuskone DeWalt DCM848N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 312,00 € | 312,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
194,69 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,99 €
259,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 259,77 €
259,77 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 312,00 €
312,00 €
DeWalt DCM848N XR 18V, akkukiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048714546 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
312,00 €
Keskihinta
256,37 €
Alin hinta
194,69 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.