Makita 9404J 1010W, nauhahiomakone
Makita 9404J 1010W, nauhahiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 288,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 9404J hihnahiomakone MakpacillaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 288,00 € | 288,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nauhahiomakone Makita 9404JNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 308,96 € | 308,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 9404J Nauhahiomakone 1010 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 309,00 € | 310,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita 9404J - NauhahiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 344,90 € | 349,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
288,00 €
308,96 €
309,00 €
344,90 €
Makita 9404J 1010W, nauhahiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381640893 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 334 mm |
Leveys | 143 mm |
Korkeus | 157 mm |
Paino | 4,8 kg |
Teho | 1 010 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.fi/tool/14918/9404J.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
344,90 €
Keskihinta
312,72 €
Alin hinta
288,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.