Metabo FMS 200 Intec, kärkihiomakone
Metabo FMS 200 Intec, kärkihiomakone osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 64,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo FMS 200 INTEC hiomakone + matkalaukku 600065500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 64,91 € | 74,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo FMS 200 INTEC Multihiomakone 200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 78,20 € | 80,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärkihiomakone Metabo FMS 200 IntecNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 100,00 € | 100,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,81 €
64,91 €
78,20 €
100,00 €
Metabo FMS 200 Intec, kärkihiomakone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Teho | 200 W |
Mitat | 1,25 |
EAN-koodi | 4007430151704 |
Hintakehitys
Korkein hinta
100,00 €
Keskihinta
81,04 €
Alin hinta
64,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.