Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick (613077850) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Metabo W 850-125 (603608000) 850W, kulmahiomakone
Metabo WB 18 LT BLQ BL 11-125 (613054810) 18V 2x8,0Ah, akkukulmahiomakone + metaBOX
Metabo Akkukonesarja Combo Set (691201650) 18V 2x5,2Ah, BS 18 LT BL + WB 18 LTX BL 125 Quick
Kulmahiomakone Metabo WE 19-125 Q M-Brush; 1900 W
Kulmahiomakone Metabo WE 22-230 MVT; 2200 W
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiomakoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
74,00 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-35 %
157,00 €
Luna MDM 400, pora- ja jyrsinkone vaihteistolla
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Metabo W 850-125 (603608000) 850W, kulmahiomakone
-
Metabo WB 18 LT BLQ BL 11-125 (613054810) 18V 2x8,0Ah, akkukulmahiomakone + metaBOX
-
Metabo Akkukonesarja Combo Set (691201650) 18V 2x5,2Ah, BS 18 LT BL + WB 18 LTX BL 125 Quick
-
Kulmahiomakone Metabo WE 19-125 Q M-Brush; 1900 W
-
Kulmahiomakone Metabo WE 22-230 MVT; 2200 W
-
Metabo W 18 LT BL 11-125 (613052850) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
Metabo WB 18 LT BL 11-125 Quick (613054650) 18V 2x5,2Ah, akkukulmahiomakone
-
Metabo WEPBA 24-180 MVT Quick (606480000) 2400W, kulmahiomakone
-
Metabo WEP 17-125 Quick (600547000) 1700W, kulmahiomakone
-
Kulmahiomakoneen pölynimusuojaus hiomiseen Metabo; 125 mm
-
Suodatin kulmahiomakoneeseen Metabo 630441000
-
Kiinnityslaippa Metabo M-Quick
-
Metabo Akkukonesarja Combo Set 6.1 (691008000) 18V 4x4,0Ah, SB 18 LTX + KHA 18 LTX + W 18 LTX 125 QUICK + ASE 18 LTX + SSW 18 LTX 300 BL + ULA
-
Metabo SXA 18 LTX 125 BL 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia) + metaBOX + 4 x Toolbrothers SPIDER verkkohiomasarja
-
Metabo SXA 18 LTX 125 BL 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia) + metaBOX + 2 x Toolbrothers SPIDER verkkohiomasarja
-
Metabo BS 200 Plus (604220000) 600W, penkkihiomakone
-
Kulmahiomakone Metabo W 850-125 SET
-
Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 (613102840) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia).
Katsotuimmat Hiomakoneet
-
alk. 219 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 72 €
Makita DGA452Z, kulmahiomakone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 216 €
DeWalt DCM849N-XJ, kiillotuskone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 129 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 70 €
Dewalt DWE6423 125mm epäkeskohiomakone
-
alk. 116 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 67 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 47 €
Bosch GWS 7-125 Professional, kulmahiomakone
-
alk. 179 €
Ryobi ONE+ HP RAG18X-0 (5133005011) 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 77 €
Makita GA5050R 1300W, kulmahiomakone
-
alk. 208 €
Makita GB801, penkkihiomakone
-
alk. 163 €
Makita DGA504Z LXT 18V, kulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 110 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 135 €
Bosch GEX 125-1 AE (0601387500), epäkeskohiomakone
-
alk. 77 €
Bosch UniversalSander 18V-10 (06033E3100) 18V, akkuyhdistelmähiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 59 €
Ryobi ONE+ RPS18-0 (5133005394) 18V, akkukärkihiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 197 €
Makita M9400 940W, nauhahiomakone
-
alk. 93 €
Bosch Texoro (06033B5100) 250W, rullahiomakone
Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick (613077850) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007430286208 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 219 €
Metabo BAE 75, nauhahiomakone
-
alk. 72 €
Makita DGA452Z, kulmahiomakone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 216 €
DeWalt DCM849N-XJ, kiillotuskone 18 V, ilman akkua ja laturia
-
alk. 129 €
DeWalt DCW210NT-XJ 18V, akkuhiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 70 €
Dewalt DWE6423 125mm epäkeskohiomakone
-
alk. 116 €
Makita DGD800Z LXT 18V, suorahiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiomakoneet/metabo-wb-18-ltx-bl-125-quick-613077850-18v-akkukulmahiomakone-ilman-akkua-ja-laturia/5152894
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.