Fiskars Classic, parturinsakset
Fiskars Classic, parturinsakset osastosta Hiustenhoitotuotteet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 12,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1003025 CLASSIC kampaamosakset 17cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 12,75 € | 22,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Classic 1003025 Hiussakset 17 cm, oikea- ja vasenkätisilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 24,90 € | 25,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional form -hiussaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 24,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Hiussakset Fiskars Classic 1003028; 17 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 25,00 € | 32,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,65 €
12,75 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,89 €
24,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,90 €
25,00 €
Fiskars Classic, parturinsakset
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
EAN-koodi | 6411501948779, 0000001116618, 1110003145192 |
Hintakehitys
Korkein hinta
25,00 €
Keskihinta
21,89 €
Alin hinta
12,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.