Umberto Giannini Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Shampoo 250ml
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
Umberto Giannini Grow Long Shampoo and Conditioner Duo
Umberto Giannini Curl Jelly Refresh 150ml
Umberto Giannini Thirsty Curls Shampoo and Conditioner Duo
Umberto Giannini Salon Smooth Shampoo 250ml, Hiustenhoitotuotteet
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiustenhoitotuotteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
64,90 €
Sony DualSense, PS5 -ohjain
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-22 %
1018,90 €
Google Pixel 8 Pro 5G 12/256GB, älypuhelin
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-10 %
269,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-20 %
797,00 €
Thule Chariot Cross 1, perävaunu yhdelle lapselle
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
299,00 €
OnePlus Watch 2, älykello
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
-
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
-
Umberto Giannini Grow Long Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Curl Jelly Refresh 150ml
-
Umberto Giannini Thirsty Curls Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Salon Smooth Shampoo 250ml, Hiustenhoitotuotteet
-
Umberto Giannini Salon Smooth Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Heat Shield 200ml
-
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Banana Butter Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Curl Repair Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Curl Jelly Shampoo and Conditioner Duo
-
Umberto Giannini Beach Waves Texture Spray 200ml
-
Umberto Giannini Thirsty Curls Dehydration SOS Curl Treatment Mask 200g, Hiustenhoitotuotteet
-
Umberto Giannini Thirsty Curls Curl Enhancing Hydrating Lotion 150ml
-
Umberto Giannini Flowerology Colour Mask - Cherry Blossom 195ml, Hiustenhoitotuotteet
-
Umberto Giannini Scalp Serum 50ml
-
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Conditioner 250ml
-
Umberto Giannini Texture Boost Volumising Dry Texture Spray 200ml
Katsotuimmat Hiustenhoitotuotteet
-
alk. 21 €
Goldwell Kerasilk Control - Smoothing Fluid 75ml
-
alk. 40 €
Paul Mitchell Tea Tree - Special Shampoo 1000ml
-
alk. 13 €
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil
-
alk. 30 €
Moroccanoil Treatment (100 ml)
-
alk. 35 €
Kérastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml
-
alk. 15 €
Cutrin Aurora CC Pearl Sävyttävä hoitoaine 200 ml
-
alk. 35 €
SIM DS Volume Shampoo 1000 ml
-
alk. 18 €
Lernberger Stafsing Pharmacy - Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
-
alk. 23 €
Olaplex Hair Perfector No3 - 100ml
-
alk. 5,15 €
Keratin 200 ml rasvaton hiusvesi
-
alk. 64 €
Hiusten kasvua edistävä seerumi polypeptideillä Hairburst 60 ml
-
alk. 6,90 €
Schwarzkopf Men Perfect, hiusväri
-
alk. 75 €
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000ml
-
alk. 33 €
Paul Mitchell XTG Extreme Thickening Glue -muotoilutuote 100 ml
-
alk. 44 €
Olaplex No.3 Hair Perfector Supersize 250ml
-
alk. 21 €
Ida Warg Repair Shampoo - 500 ml
-
alk. 16 €
Khadi Pure Indigo 100 g kasvihiusväri
-
alk. 11 €
Schwarzkopf Professional Novelle - Mousse 200ml
Umberto Giannini Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Shampoo 250ml
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5060472672322 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 21 €
Goldwell Kerasilk Control - Smoothing Fluid 75ml
-
alk. 40 €
Paul Mitchell Tea Tree - Special Shampoo 1000ml
-
alk. 13 €
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil
-
alk. 30 €
Moroccanoil Treatment (100 ml)
-
alk. 35 €
Kérastase Blond Absolu Cica Nuit Hair Serum 90ml
-
alk. 15 €
Cutrin Aurora CC Pearl Sävyttävä hoitoaine 200 ml
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiustenhoitotuotteet/umberto-giannini-thirsty-curls-moisture-surge-curl-hydrating-shampoo-250ml/12779686
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.