BaByliss C453E Curling Tong 38mm, sauvakiharrin
BaByliss C453E Curling Tong 38mm, sauvakiharrin osastosta Hiustenkihartimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 34,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Babyliss C338E Pro 180 Sublim Touch -puikkokiharrin, Musta/VaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Babyliss C453E -puikkokiharrin, Musta/VaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 40,90 € | 45,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BABYLISS Kiharrin C453E Keraaminen lämmitysjärjestelmä, Tynnyrin halkaisija 38 mm, Lämpötila (min) 160 °C, Lämpötila (max) 210 °C, Kuumennustasojen lukumäärä 6, Musta/RoseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BaByliss BLC453E -puikkokiharrinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BaByliss C453e 38mm curling tong -kiharrinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 49,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,80 €
34,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,80 €
40,90 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 39,80 €
34,90 €
39,99 €
49,90 €
BaByliss C453E Curling Tong 38mm, sauvakiharrin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | BaByliss |
Takuu | 36 kk |
EAN-koodi | 3030050153668, 3030050069419 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
40,12 €
Alin hinta
34,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.