Remington AS800 Dry & Style, ilmakiharrin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Remington S6505 Pro Sleek & Curl, muotoilurauta
Remington CB4N Flexibrush Steam, ilmakiharrin
Remington S6077 PROluxe One Straight & Curl Styler 32mm, suoristusrauta/kiharrin
Remington CI9132 PROluxe Curling Tong 32mm, sauvakiharrin
Remington KF40E fast Curls, lämpörullat
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiustenkihartimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
74,00 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-35 %
157,00 €
Luna MDM 400, pora- ja jyrsinkone vaihteistolla
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Remington S6505 Pro Sleek & Curl, muotoilurauta
-
Remington CB4N Flexibrush Steam, ilmakiharrin
-
Remington S6077 PROluxe One Straight & Curl Styler 32mm, suoristusrauta/kiharrin
-
Remington CI9132 PROluxe Curling Tong 32mm, sauvakiharrin
-
Remington KF40E fast Curls, lämpörullat
-
Remington AS7051 Volume & Curl, ilmakiharrin
-
Remington CI95 Pearl Wand, sauvakiharrin
-
Remington S8670 Multistyle 5in1, hiustenmuotoilija
-
Remington AS5860 Botanicals Rotating Air Styler 50mm, ilmakiharrin
-
Remington CI91W1B PROLuxe Midnight Edition, sauvakiharrin
-
Remington AS5901 Coconut Smooth Airstyler, ilmakiharrin
-
Remington CI5700 Copper Radiance, sauvakiharrin
-
Remington AS9880 PROluxe You Adaptive Hot Airstyler, ilmakiharrin
-
Remington AS7580 Blow Dry & Style Rotating airstyler, ilmakiharrin
-
Remington AS7500 Blow Dry & Style Airstyler, ilmakiharrin
-
Remington AS7100 Blow Dry & Style Airstyler, ilmakiharrin
-
Remington CB9800 PROluxe You Adaptive Hot Brush, ilmakiharrin
-
Remington CI5860 Botanicals Curling Wand, sauvakiharrin
Katsotuimmat Hiustenkihartimet
-
alk. 499 €
Dyson Airwrap Complete, ilmakiharrin
-
alk. 549 €
Dyson Airwrap Complete Long, ilmakiharrin
-
alk. 17 €
Braun Satin Hair 1 AS110, ilmakiharrin
-
alk. 35 €
Braun Satin Hair 3 AS330 Airstyler, ilmakiharrin
-
alk. 69 €
Remington S6077 ONE Flat Iron & Curler, suoristusrauta/kiharrin
-
alk. 45 €
Remington CI91AW PROLuxe 4In1 Adjustable Waver, kiharrin
-
alk. 36 €
BaByliss MS22E Style Mix Multistyler, monitoimikiharrin
-
alk. 34 €
BaByliss 2165CE The Crimper, kreppirauta
-
alk. 28 €
Remington CI9532 Pearl Pro Curl, kiharrin
-
alk. 96 €
BaByliss 3021E Ceramique, lämpörullat
-
alk. 30 €
Rowenta X KARL LAGERFELD CF321L Curling Tong 25mm- Natural Working Waves and Curls, kiharrin
-
alk. 51 €
Remington AS7700 Blow Dry & Style Airstyler, ilmakiharrin
-
alk. 28 €
Remington AS7300 Blow Dry & Style Airstyler, ilmakiharrin
-
alk. 48 €
BaByliss AS952E Big Hair Dual, ilmakiharrin
-
alk. 31 €
BaByliss C454E Conical Wand, sauvakiharrin
-
alk. 24 €
BaByliss AS82E Shape & Smooth, ilmakiharrin
-
alk. 29 €
Remington CI6525 Pro Soft Curl 25mm, kiharrin
-
alk. 25 €
Remington CI5538 Pro Big Curl 38mm, kiharrin
Remington AS800 Dry & Style, ilmakiharrin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 800 W |
Mitat | |
Korkeus | 16 cm |
Leveys | 25 cm |
Syvyys | 8 cm |
Takuu | 24 kk |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 499 €
Dyson Airwrap Complete, ilmakiharrin
-
alk. 549 €
Dyson Airwrap Complete Long, ilmakiharrin
-
alk. 17 €
Braun Satin Hair 1 AS110, ilmakiharrin
-
alk. 35 €
Braun Satin Hair 3 AS330 Airstyler, ilmakiharrin
-
alk. 69 €
Remington S6077 ONE Flat Iron & Curler, suoristusrauta/kiharrin
-
alk. 45 €
Remington CI91AW PROLuxe 4In1 Adjustable Waver, kiharrin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiustenkihartimet/remington-as800-dry-style-ilmakiharrin/4221821?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.