BaByliss 6720E Le pro Compact, hiustenkuivaaja
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
BaByliss 6716DU Smooth Air Pro 2300, hiustenkuivaaja
BaByliss Pro BABD05U 3in1 Pro Universal Diffuser, diffuusori
BaByliss 5250E, matkahiustenkuivaaja
BaByliss 5513TE Velvet Orchid 2300, hiustenkuivaaja
BaByliss 6719DE Air Pro 2200, hiustenkuivaaja
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Hiustenkuivaajat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
BaByliss 5781U Midnight Lux, hiustenkuivaaja
-
BaByliss 5790PE Espresso Glaze 2300, hiustenkuivaaja
-
BaByliss D374DE Cordkeeper 2000, hiustenkuivaaja
-
BaByliss Pro BAB5586GE SL Ionic Tourmaline, hiustenkuivaaja
-
BaByliss 5344U Travel Dry 2000, matkahiustenkuivaaja
-
BaByliss 6490DU Platinum Diamond Hair Dryer, hiustenkuivaaja
-
BaByliss Pro BAB6970IE Caruso HQ, hiustenkuivaaja
-
BaByliss Pro BAB7000IE Rapido, hiustenkuivaaja
-
BaByliss D773DE Hydro Fusion, hiustenkuivaaja
-
BaByliss 5573U Hydro Fusion 2100, hiustenkuivaaja + diffuusori
-
BaByliss 5753U Berry Crush 2200, hiustenkuivaaja
-
BaByliss 6713DE Shine Pro 2200, hiustenkuivaaja
Katsotuimmat Hiustenkuivaajat
-
alk. 32 €
Remington AC7200 Supercare Pro 2200, hiustenkuivaaja
-
alk. 40 €
Beurer HC 55, hiustenkuivaaja
-
alk. 108 €
ghd Air® Hair Dryer, hiustenkuivaaja
-
alk. 149 €
Beurer HC 100, hiustenkuivaaja
-
alk. 59 €
Remington D6077 One Dry & Style, hiustenkuivaaja
-
alk. 60 €
Solac SP7170 Expert 2600 Tourmaline, hiustenkuivaaja
-
alk. 34 €
BaByliss D373E Cordkeeper 2000, hiustenkuivaaja
-
alk. 99 €
Remington D7779 Air3D, hiustenkuivaaja
-
alk. 176 €
Laifen Swift, hiustenkuivaaja
-
alk. 145 €
ghd Helios® Dryer, hiustenkuivaaja
-
alk. 34 €
BaByliss 6704E Power Pro 2000, hiustenkuivaaja
-
alk. 47 €
Philips BHD274/00 DryCare, hiustenkuivaaja
-
alk. 399 €
Dyson Supersonic Hair Dryer, hiustenkuivaaja
-
alk. 32 €
Remington AC8002 Keratin Protect Dryer, hiustenkuivaaja
-
alk. 39 €
OBH Nordica Björn Axén Tools 5191 Power Pro, hiustenkuivaaja
-
alk. 48 €
Braun Satin Hair 7 HD730 IONTEC, hiustenkuivaaja
-
alk. 12 €
Titanum Gaia TBH003K, hiustenkuivaaja
-
alk. 41 €
BaByliss 5336NPE Elegance 2100, hiustenkuivaaja
Hiustenkihartimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 499 €
Dyson Airwrap Complete, ilmakiharrin
-
alk. 549 €
Dyson Airwrap Complete Long, ilmakiharrin
-
alk. 35 €
Braun Satin Hair 3 AS330 Airstyler, ilmakiharrin
-
alk. 39 €
BaByliss C260E Easy Waves, lainerauta
-
alk. 69 €
Remington S6077 ONE Flat Iron & Curler, suoristusrauta/kiharrin
-
alk. 20 €
Braun Satin Hair 1 AS110, ilmakiharrin
-
alk. 36 €
BaByliss MS22E Style Mix Multistyler, monitoimikiharrin
-
alk. 34 €
BaByliss 2165CE The Crimper, kreppirauta
-
alk. 46 €
Remington H9100 PROLuxe Rollers, lämpörullat
-
alk. 28 €
Remington CI9532 Pearl Pro Curl, kiharrin
-
alk. 96 €
BaByliss 3021E Ceramique, lämpörullat
-
alk. 30 €
Rowenta X KARL LAGERFELD CF321L Curling Tong 25mm- Natural Working Waves and Curls, kiharrin
-
alk. 24 €
BaByliss AS82E Shape & Smooth, ilmakiharrin
-
alk. 24 €
Remington S6505 Pro Sleek & Curl, muotoilurauta
-
alk. 14 €
Remington CB4N Flexibrush Steam, ilmakiharrin
-
alk. 26 €
Esperanza EBH005K Vivien, hiustenkuivaaja
-
alk. 77 €
BaByliss AS965E Style Pro 1000, ilmakiharrin
-
alk. 45 €
BaByliss C458E Titanium Brilliance Conical Wand, sauvakiharrin
BaByliss 6720E Le pro Compact, hiustenkuivaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | BaByliss |
Teho | 2 300 W |
Kylmäpuhallus | On |
Ionisoiva | On |
Johto | 180 cm |
Takuu | 36 kk |
EAN-koodi | 3030050145595 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 32 €
Remington AC7200 Supercare Pro 2200, hiustenkuivaaja
-
alk. 40 €
Beurer HC 55, hiustenkuivaaja
-
alk. 108 €
ghd Air® Hair Dryer, hiustenkuivaaja
-
alk. 149 €
Beurer HC 100, hiustenkuivaaja
-
alk. 59 €
Remington D6077 One Dry & Style, hiustenkuivaaja
-
alk. 60 €
Solac SP7170 Expert 2600 Tourmaline, hiustenkuivaaja
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/hiustenkuivaajat/babyliss-6720e-le-pro-compact-hiustenkuivaaja/7430040
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.