OBH Nordica Björn Axén Tools 5195 AC 2000, hiustenkuivaaja
OBH Nordica Björn Axén Tools 5195 AC 2000, hiustenkuivaaja osastosta Hiustenkuivaajat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 62,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Hiustenkuivaaja Björn Axén Tools - 5195 - 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 62,78 € | 69,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica - Björn Axä©n tools AC Hair Dryer 2000 W (5195)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 71,50 € | 71,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Björn Axén 5195 AC 2000 -hiustenkuivaajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 73,90 € | 78,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH NORDICA BJÖRN AXÉN TOOLS OBH5195 HIUSTENKUIVAAJANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 89,00 € | 93,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,77 €
62,78 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,50 €
71,50 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 78,80 €
73,90 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,70 €
89,00 €
OBH Nordica Björn Axén Tools 5195 AC 2000, hiustenkuivaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaIonisoiva | On |
Johto | 280 cm |
Kylmäpuhallus | On |
Teho | 2 000 W |
Valmistaja | OBH Nordica |
EAN-koodi | 5708642051958 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
74,30 €
Alin hinta
62,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.