Remington AC9096 Silk 2400, hiustenkuivaaja
Remington AC9096 Silk 2400, hiustenkuivaaja osastosta Hiustenkuivaajat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 30,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
REMINGTON Hiustenkuivaaja AC9096 Silk - 2400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 30,50 € | 37,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hiustenkuivaaja REMINGTON AC9096Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-12 työpäivät | 41,69 € | 46,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington - Silk Dryer AC9096Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 49,00 € | 49,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington AC9096 -hiustenkuivainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Remington Silk hiustenkuivaaja AC9096Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AC9096 Silk Hair DryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 99,99 € | 99,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 37,49 €
30,50 €
Toimitusaika 9-12 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 46,59 €
41,69 €
49,00 €
57,90 €
59,00 €
99,99 €
Remington AC9096 Silk 2400, hiustenkuivaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Remington |
EAN-koodi | 4008496789078 |
Teho | 2 400 W |
Takuu | 60 kk |
Kylmäpuhallus | On |
Ionisoiva | On |
Mitat | |
Leveys | 30 cm |
Korkeus | 23,9 cm |
Syvyys | 11,8 cm |
Paino | 1,315 kg |
Johto | 300 cm |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,99 €
Keskihinta
56,35 €
Alin hinta
30,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.