Remington D5710 Thermacare Pro 2200, hiustenkuivaaja
Remington D5710 Thermacare Pro 2200, hiustenkuivaaja osastosta Hiustenkuivaajat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 18,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
REMINGTON Hiustenkuivaaja Thermacare pro 2200 - 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 18,50 € | 25,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 -hiustenkuivaajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 29,95 € | 34,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington Thermacare hiustenkuivaaja D5710Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,99 € | 34,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Remington D5710 Thermacare Pro 2200 -hiustenkuivaajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 29,99 € | 34,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,49 €
18,50 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 34,45 €
29,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,89 €
29,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,89 €
29,99 €
Remington D5710 Thermacare Pro 2200, hiustenkuivaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Remington |
Teho | 2 000 W |
Takuu | 36 kk |
Kylmäpuhallus | On |
Ionisoiva | On |
Mitat | |
Leveys | 22 cm |
Korkeus | 28,7 cm |
Syvyys | 7,8 cm |
Paino | 0,521 kg |
Johto | 1 980 cm |
EAN-koodi | 4008496985326 |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,99 €
Keskihinta
27,11 €
Alin hinta
18,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.