D-Link DBS-2000-10MP, kytkin
D-Link DBS-2000-10MP, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 369,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-Link DBS-2000-10MP 10-port Gigabit PoE+ kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 373,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-link Nuclias Cloud-managed Dbs-2000-10mpNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 370,14 € | 370,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link Nuclias-pilvihallinnoituksenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 370,14 € | 370,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – Cloud-Managed DBS-2000-10MP, Switch, 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP, PoE+, whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 390,10 € | 395,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
10-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 2x SFP PorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 419,90 € | 424,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 373,90 €
369,00 €
370,14 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 395,00 €
390,10 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 424,80 €
419,90 €
D-Link DBS-2000-10MP, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 8 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
EAN-koodi | 0790069442933 |
Hintakehitys
Korkein hinta
419,90 €
Keskihinta
383,86 €
Alin hinta
369,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.