D-Link DGS-1210-10P, 10-porttinen kytkin
D-Link DGS-1210-10P, 10-porttinen kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 115,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DLINK DGS-1210-10P PoE Gigabit Smart Managed Switch 10-Port Layer2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 115,90 € | 120,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-link Web Smart Dgs-1210-10pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 127,10 € | 133,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DGS-1210-10P Smart+ Managed Gigabit SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 145,37 € | 145,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – Kytkin, 8x10/100/1000Mbps, Layer2, PoE, 2xSFP (DGS-1210-10P)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 199,60 € | 204,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,80 €
115,90 €
127,10 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,37 €
145,37 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 204,50 €
199,60 €
D-Link DGS-1210-10P, 10-porttinen kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link, All Ride |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.fi/cs/Satellite?c=Product_C&childpagename=DLinkEurope-FI%2FDLProductCarouselMultiple&cid=1197385231299&p=1197357768260&packedargs=ParentPageID%3D1197337625444%26TopLevelPageProduct%3DBusiness%26locale%3D1195806935789%26packedargs%3DProductParentID%253D1197318752880&pagename=DLinkEurope-FI%2FDLWrapper |
LAN-portit | 10 kpl |
EAN-koodi | 0790069329395, 0790069467721 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,60 €
Keskihinta
146,99 €
Alin hinta
115,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.