ZyXEL Gs1350-26HP, kytkin
ZyXEL Gs1350-26HP, kytkin osastosta Hubit ja kytkimet nyt edullisimmin kaupasta VPD Pelikauppa hintaan 403,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zyxel gs1350-26hp, 26 port managed cctv poe switch, long range, 375w (1 year ncc pro pack license bundled)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 403,99 € | 403,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS1350-26HPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 411,67 € | 411,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zyxel Gs1350-26hpNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 419,74 € | 419,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS1350-26HP -26-porttinen kytkinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 450,99 € | 455,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ZYXEL GS1350-26HP, 26 PORT MANAGED CCTV POE SWITCH, LONG RANGE, 375W (1 YEAR NCC PRO PACK LICENSE BUNDLED) (GS1350-26HP-EU0101F)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 452,15 € | 457,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL GS1350-26HP Network SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 454,90 € | 459,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika yli 30 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 403,99 €
403,99 €
411,67 €
419,74 €
450,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 457,05 €
452,15 €
454,90 €
ZyXEL Gs1350-26HP, kytkin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | ZyXEL |
Mitat | |
Pituus | 27 mm |
Leveys | 441 mm |
Korkeus | 44 mm |
Paino | 3 580 g |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 24 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
EAN-koodi | 4718937604463 |
Hintakehitys
Korkein hinta
454,90 €
Keskihinta
432,24 €
Alin hinta
403,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.