Beurer LB 12, ilmankostutin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Ilmankostuttimen suodatin Beurer-ilmankostuttimeen LB 200 / LB 300 Plus
Beurer LV 50 684.02, haihdutussuodatin 2 kpl
Beurer LR 400/401 69.309, ilmanpuhdistimen vaihtosuodatin
Beurer LB 200, Ilmankostutin
Beurer LB 88 / LB 55 63.141, ilmankostuttimen kalkinpoistotyynyt 10 kpl
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ilmankostuttimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Ilmankostuttimen suodatin Beurer-ilmankostuttimeen LB 200 / LB 300 Plus
-
Beurer LV 50 684.02, haihdutussuodatin 2 kpl
-
Beurer LR 400/401 69.309, ilmanpuhdistimen vaihtosuodatin
-
Beurer LB 200, Ilmankostutin
-
Beurer LB 88 / LB 55 63.141, ilmankostuttimen kalkinpoistotyynyt 10 kpl
-
Beurer MK 500 Maremed Special Sea Salt, merisuola ilmankostuttimeen
Katsotuimmat Ilmankostuttimet
-
alk. 189 €
Stadler Form Oskar Big, ilmankostutin
-
alk. 40 €
First Austria FA 5599-1, ilmankostutin
-
alk. 139 €
Ufox HK2, ilmankostutin
-
alk. 189 €
Beurer LB 300 Plus, Ilmankostutin
-
alk. 73 €
Philips HU2510/10, ilmankostutin
-
alk. 230 €
Boneco Steamer S250, ilmankostutin
-
alk. 60 €
Wilfa Cloud HU3-35W, ilmankostutin
-
alk. 128 €
Xiaomi SmartMi Evaporative Air Humidifier 2 (SKV6004EU), ilmankostutin
-
alk. 149 €
Canvac CLF3301X, ilmankostutin
-
alk. 79 €
Beurer LB 45, ilmankostutin
-
alk. 60 €
Ströme SPS-913C, ilmankostutin
-
alk. 115 €
Beurer LB 88, ilmankostutin/aromadiffuusori
-
alk. 150 €
Stadler Form Eva valkoinen, ilmankostutin
-
alk. 142 €
Philips Series 2000 HU4813/10, ilmankostutin
-
alk. 170 €
Ufox U3S, ilmankostutin
-
alk. 102 €
Stadler Form Fred, ilmankostutin
-
alk. 70 €
Beurer LB 44, ilmankostutin
-
alk. 75 €
Deerma F500, ilmankostutin
Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 139 €
Beurer LR 500 Bluetooth, ilmanpuhdistin
-
alk. 59 €
Beurer LR 220, Ilmanpuhdistin
-
alk. 20 €
Esperanza EHP002 Zephyr, ilmanpuhdistin
-
alk. 749 €
Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04, ilmanpuhdistin / -kostutin / tuuletin
-
alk. 80 €
Smartmi Air Purifier E1, ilmanpuhdistin
-
alk. 451 €
Kärcher AF 50 (1.024-822.0), ilmanpuhdistin
-
alk. 30 €
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite filter, suodatin
-
alk. 35 €
Beurer LR 220 68.007, ilmanpuhdistimen vaihtosuodatin
-
alk. 279 €
Electrolux Well A5 WA51-302WT, ilmanpuhdistin
-
alk. 399 €
Dyson Pure Cool Tower TP00, ilmanpuhdistin / tuuletin
-
alk. 136 €
Xiaomi SmartMi Air Purifier P1, ilmanpuhdistin
-
alk. 30 €
Xiaomi Air Purifier Pro, ilmanpuhdistin
-
alk. 179 €
Electrolux Pure 500 EPO50351SW , ilmanpuhdistin
-
alk. 299 €
Electrolux Well A7 A71-304DG, ilmanpuhdistin
-
alk. 699 €
Coway Airmega 300S AP-1515G, ilmanpuhdistin
-
alk. 63 €
eeese Carl (2546), HEPA-suodatin 3-pakkaus
-
alk. 27 €
Philips FY3430/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
alk. 43 €
Philips FY1410/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
Beurer LB 12, ilmankostutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer |
Mitat | |
Leveys | 13 cm |
Korkeus | 9 cm |
Syvyys | 8 cm |
Vesisäiliön tilavuus | 0,5 l |
Takuu | 36 kk |
EAN-koodi | 4211125680053 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 189 €
Stadler Form Oskar Big, ilmankostutin
-
alk. 40 €
First Austria FA 5599-1, ilmankostutin
-
alk. 139 €
Ufox HK2, ilmankostutin
-
alk. 189 €
Beurer LB 300 Plus, Ilmankostutin
-
alk. 73 €
Philips HU2510/10, ilmankostutin
-
alk. 230 €
Boneco Steamer S250, ilmankostutin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ilmankostuttimet/beurer-lb-12-ilmankostutin/779869
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.