Philips Series 2000i AC2889/10, ilmanpuhdistin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Philips Series 2000i AC2729, ilmanpuhdistin/-kostutin
Philips Series 800 AC0820/10, ilmanpuhdistin
Philips Series 3000i AC3033/10, ilmanpuhdistin
Philips 800 Series AC0819/10, ilmanpuhdistin
Philips FY0194/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Philips Series 2000i AC2729, ilmanpuhdistin/-kostutin
-
Philips Series 800 AC0820/10, ilmanpuhdistin
-
Philips Series 3000i AC3033/10, ilmanpuhdistin
-
Philips 800 Series AC0819/10, ilmanpuhdistin
-
Philips FY0194/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips FY5185/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips Air Performer 7000 series AMF765/70, ilmanpuhdistin
-
Philips Air Performer 8000 Series AMF870/15, ilmanpuhdistin / tuuletin / lämmitin
-
Philips FY0293/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips FY5182/30 Active Carbon, ilmankpuhdistimen ilmansuodatin
-
Philips FYM860/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips 1000i Series AC1715/10, ilmanpuhdistin
-
Philips FY2420/30 Active Carbon, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips FY3433/10 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips FY2422/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips Series 2000 AMF220, ilmanpuhdistin/lämmityslaite
-
Philips FY3430/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
Philips FY2425/30 NanoCloud, ilmankostuttimen ja -puhdistimen kostutuslevy
Katsotuimmat Ilmanpuhdistimet ja -kuivaimet
-
alk. 59 €
Beurer LR 220, Ilmanpuhdistin
-
alk. 749 €
Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04, ilmanpuhdistin / -kostutin / tuuletin
-
alk. 139 €
Beurer LR 500 Bluetooth, ilmanpuhdistin
-
alk. 20 €
Esperanza EHP002 Zephyr, ilmanpuhdistin
-
alk. 192 €
Philips 800i Series AC0850/11, ilmanpuhdistin
-
alk. 80 €
Smartmi Air Purifier E1, ilmanpuhdistin
-
alk. 451 €
Kärcher AF 50 (1.024-822.0), ilmanpuhdistin
-
alk. 30 €
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite filter, suodatin
-
alk. 106 €
Beurer LR 210, Ilmanpuhdistin
-
alk. 469 €
Electrolux Pure A9 PA91-604GY, ilmanpuhdistin
-
alk. 279 €
Electrolux Well A5 WA51-302WT, ilmanpuhdistin
-
alk. 399 €
Dyson Pure Cool Tower TP00, ilmanpuhdistin / tuuletin
-
alk. 30 €
Xiaomi Air Purifier Pro, ilmanpuhdistin
-
alk. 299 €
Electrolux Well A7 A71-304DG, ilmanpuhdistin
-
alk. 699 €
Coway Airmega 300S AP-1515G, ilmanpuhdistin
-
alk. 63 €
eeese Carl (2546), HEPA-suodatin 3-pakkaus
-
alk. 110 €
Philips FY4440/30 NanoProtect, ilmanpuhdistimen suodatin
-
alk. 159 €
Electrolux EF116 (9001676544), suodatinpaketti
Philips Series 2000i AC2889/10, ilmanpuhdistin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103810278, 8710103841609 |
Valmistaja | Philips |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 59 €
Beurer LR 220, Ilmanpuhdistin
-
alk. 749 €
Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04, ilmanpuhdistin / -kostutin / tuuletin
-
alk. 139 €
Beurer LR 500 Bluetooth, ilmanpuhdistin
-
alk. 20 €
Esperanza EHP002 Zephyr, ilmanpuhdistin
-
alk. 192 €
Philips 800i Series AC0850/11, ilmanpuhdistin
-
alk. 80 €
Smartmi Air Purifier E1, ilmanpuhdistin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ilmanpuhdistimet-ja-kuivaimet/philips-series-2000i-ac288910-ilmanpuhdistin/6959162?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.