Festool SC FIS-CT MIDI SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkaus
Festool SC FIS-CT MIDI SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkaus osastosta Imurien tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 34,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Selfclean-p?lypussi SC FIS-CT MIDI/5 (5 kpl), FestoolNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 34,90 € | 39,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Festool SELFCLEAN-filter bag SC FIS-CT MIDI/5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 41,61 € | 48,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tekstiiliset pölypussit imurille Festool FIS-CT MIDI/5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 45,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Festool SC FIS-CT MIDI SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 53,90 € | 55,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika in stock
Hinta toimituskuluineen 39,80 €
34,90 €
41,61 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
45,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,89 €
53,90 €
Festool SC FIS-CT MIDI SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkaus
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4014549164266 |
Valmistaja | Festool |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,90 €
Keskihinta
43,85 €
Alin hinta
34,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.