Festool SC FIS-CT SYS SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkaus
Festool SC FIS-CT SYS SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkaus osastosta Imurien tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 21,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Selfclean-p?lypussi SC FIS-CT SYS/5 (5 kpl), FestoolNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Festool SC FIS-CT SYS SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 26,70 € | 28,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tekstiiliset pölypussit imurille Festool SC FIS-CT SYS/5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika in stock
Hinta toimituskuluineen 26,80 €
21,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,69 €
26,70 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
27,00 €
Festool SC FIS-CT SYS SELFCLEAN Suodatinpussi 5 kpl:n pakkaus
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4014549222461 |
Valmistaja | Festool |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,00 €
Keskihinta
25,20 €
Alin hinta
21,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.