Plantronics Poly Elara 60, puhelinasema
Plantronics Poly Elara 60, puhelinasema osastosta IP-puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 321,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Poly Poly Elara E60 Ws + Voyager 5200 KaiutinpuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 321,78 € | 321,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poly Poly Elara 60 Ws + FocusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 570 € | 570 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poly Poly Elara 60 Ws For Foucs (no ) KaiutinpuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 570 € | 570 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poly Elara 60 WSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 577 € | 577 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 321,78 €
321,78 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 570 €
570 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 570 €
570 €
577 €
Plantronics Poly Elara 60, puhelinasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Plantronics |
Valmistajan tuotesivu | https://www.plantronics.com/us/en/product/plantronics-elara-60 |
Mitat | |
Pituus | 113 mm |
Leveys | 219 mm |
Paksuus | 207 mm |
Paino | 650 g |
Liitettävyys | Bluetooth (v. 4.2) |
Versio | 4.2 |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 240 px |
Resoluutio (leveys) | 320 px |
Koko | 2,8 tuumaa |
Lisätieto | LCD |
Kaiutinpuhelin | On |
Mikrofoni | 100 Hz – 6800 Hz |
EAN-koodi | 0017229169135, 0017229169111, 0017229169128 |
Hintakehitys
Korkein hinta
577 €
Keskihinta
510 €
Alin hinta
321,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.