Bosch Serie 4 KSV36VWEP, jääkaappi
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bosch KIL82ADD0, jääkaappi
Bosch Serie 4 KSV36FIEP, jääkaappi
Bosch Serie 4 KSV36UWEP, jääkaappi
Bosch KUL22ADD0, työtason alle sijoitettava jääkaappi
Bosch KIR81NSE0, jääkaappi
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Jääkaapit ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Jääkaapit
-
alk. 490 €
Sunwind Ventus 100, kaasujääkaappi
-
alk. 340 €
Marshall Fridge, jääkaappi
-
alk. 599 €
LG GLT51SWGSZ, jääkaappi
-
alk. 929 €
Bosch Serie 4 KIR81VFE0, jääkaappi
-
alk. 999 €
Electrolux LRC4DE35X, jääkaappi
-
alk. 1199 €
Miele KS 4783 ED N, jääkaappi
-
alk. 945 €
Sunwind Ventus 100TC, jääkaappipakastin
-
alk. 229 €
Upo R1412F, jääkaappi
-
alk. 749 €
Electrolux LRC4AE35W, jääkaappi
-
alk. 489 €
Electrolux LFB2AE88S, jääkaappi
-
alk. 939 €
Bosch KIL82VFE0, jääkaappi
-
alk. 900 €
LG GLE71SWCSZ, jääkaappi
-
alk. 1100 €
Samsung RR39C7BG7S9/EF, jääkaappi
-
alk. 599 €
AEG RKB738E5MX, jääkaappi
-
alk. 599 €
Upo RA6195WE, jääkaappi
-
alk. 299 €
Electrolux LXB1SE11W0, jääkaappi
-
alk. 350 €
Scandomestic HighCube, jääkaappi
-
alk. 1199 €
Caso DryAged Master 63 (CS689), raakakypsytyskaappi
Jääkaappipakastimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 549 €
Severin RKG8933, jääkaappipakastin
-
alk. 579 €
Bosch KGV36VBEAS, jääkaappipakastin
-
alk. 1549 €
Bosch KGN39AIAT, jääkaappipakastin
-
alk. 499 €
Bosch KGN36NWEA Serie 2, jääkaappipakastin
-
alk. 699 €
Bosch KGE36AWCA, jääkaappipakastin
-
alk. 399 €
Electrolux LTB1AE24W0, jääkaappipakastin
-
alk. 1200 €
Liebherr CU 3331, jääkaappipakastin
-
alk. 1899 €
Samsung RS68CG883ES9/EF, jääkaappipakastin
-
alk. 750 €
UPO UCN63EX, jääkaappipakastin
-
alk. 749 €
Miele KD 4072 E Active, jääkaappipakastin
-
alk. 970 €
Smeg 50's Style, jääkaappipakastin
-
alk. 480 €
Snaige FR26SM-PRDG0E3 Retro, jääkaappipakastin
-
alk. 283 €
Beko RDSA 240K40 WN, jääkaappipakastin
-
alk. 999 €
Samsung RB33B610ESA/EF, jääkaappipakastin
-
alk. 849 €
Electrolux LNT6ME36U2, jääkaappipakastin
-
alk. 230 €
Logik jääkaappipakastin LDD115W23E
-
alk. 749 €
Samsung BRB26600EWW/EF, jääkaappipakastin
-
alk. 550 €
Gram KF 411864 N X, jääkaappipakastin
Bosch Serie 4 KSV36VWEP, jääkaappi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005202201 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 186 cm |
Syvyys | 68 cm |
Paino | 72 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Hyllyjen lukumäärä | 7 kpl |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pullohylly | On |
Energialuokka | A++ |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Väri | Valkoinen |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Takuu | 24 kk |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 490 €
Sunwind Ventus 100, kaasujääkaappi
-
alk. 340 €
Marshall Fridge, jääkaappi
-
alk. 599 €
LG GLT51SWGSZ, jääkaappi
-
alk. 929 €
Bosch Serie 4 KIR81VFE0, jääkaappi
-
alk. 999 €
Electrolux LRC4DE35X, jääkaappi
-
alk. 1199 €
Miele KS 4783 ED N, jääkaappi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/jaakaapit/bosch-serie-4-ksv36vwep-jaakaappi/9242485
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.