Electrolux LNT3LE31W1, jääkaappipakastin
Electrolux LNT3LE31W1, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 600 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux LNT3LE31W1 -jääkaappipakastin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 25 päivää | 600 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 500 ColdSense Jääkaappipakastin 175 cm LNT3LE31W1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 629 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux jääkaappipakastin LNT3LE31W1 (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 650 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Jääkaappi-pakastin yhdistelmä LNT3LE31W1 (Valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 650 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 25 päivää
Hinta toimituskuluineen 660 €
600 €
629 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 680 €
650 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 680 €
650 €
Electrolux LNT3LE31W1, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543728497, 7332543728473 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 175 cm |
Syvyys | 65 cm |
Paino | 62 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 194 l |
Hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 109 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Muovilaatikot | On |
Pakastuskapasiteetti | 5 kg/24h |
Energialuokka | A++ |
Energiankulutus | 231 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Elektroninen termostaatti | On |
Äänenvoimakkuus | 40 db |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Valkoinen |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
650 €
Keskihinta
632 €
Alin hinta
600 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.