Miele KFN 4797 DD, jääkaappipakastin
Miele KFN 4797 DD, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 1 299 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Miele Kfn4797dd ws Jää/pakastinkaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 299 € | 1 329 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele Kfn4797dd edt/cs Jää/pakastinkaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 399 € | 1 429 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele KFN 4797 DD -jääkaappipakastin, valkoinen, 2mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 1 300 € | 1 360 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele KFN 4797 DD -jääkaappipakastin, teräs, 2mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 1 399 € | 1 459 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MIELE KFN4797DD JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 499 € | 1 544 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele jääkaappipakastin KFN4797DD (ruostumaton teräs)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 779 € | 1 809 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 360 €
1 300 €
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 459 €
1 399 €
1 499 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 809 €
1 779 €
Miele KFN 4797 DD, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002516516194, 4002516516200 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 201 cm |
Syvyys | 67,5 cm |
Paino | 79 kg |
Valmistaja | Miele |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 259 l |
Hyllyjen lukumäärä | 4 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 2 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 103 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Pakastuskapasiteetti | 10 kg/24h |
Energialuokka | D |
Energiankulutus | 225 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Äänenvoimakkuus | 35 db |
Väri | Valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 779 €
Keskihinta
1 446 €
Alin hinta
1 299 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.