- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Urheilu ja kuntoilu
- ›Jääkiekko ja luistelu
- ›CCM Tacks 9080 JR hartiasuojat
CCM Tacks 9080 JR hartiasuojat
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
CCM Skate Pant Jr lasten tuulihousut
CCM Tacks AS-570 SR Regular - jääkiekkoluistimet
CCM FV1 JR visiiri
CCM Tacks AS580 Sr kyynärsuojat
CCM Tacks AS5 Pro JR kyynärsuojat
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Jääkiekko ja luistelu ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Ccm Tacks AS5PRO YT hartiasuoja
-
CCM Tacks AS-V Jr - lasten kyynärsuoja, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Jetspeed 465 INT 55 jääkiekkomaila, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Jetspeed 465 INT 65 jääkiekkomaila, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Ribcor Team Int 55 - lasten jääkiekkomaila
-
CCM Tacks 9550 Hartiasuojat JR, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Jetspeed FT6 INT Regular - jääkiekkoluistimet, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Ribcor Trigger 8 Pro Jr 40 - lasten jääkiekkomaila, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM EP Jetspeed FT6 Pro JR - lasten kyynärsuoja, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Jetspeed FT6 Sr Regular - jääkiekkoluistimet, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM Ribcor Trigger 8 Pro Sr 75 - jääkiekkomaila, Jääkiekko ja luistelu
-
CCM EP Jetspeed FT6 JR - lasten kyynärsuoja, Jääkiekko ja luistelu
Katsotuimmat Jääkiekko ja luistelu
-
alk. 35 €
Lundhags Lundhags Secura Safety System Ice Rescue Harness
-
alk. 149 €
CCM Trigger 8 Pro Youth Right jääkiekkomaila
-
alk. 40 €
CCM HIFK Fleece Crew Sr - collegepaita
-
alk. 79 €
K2 Cadence B Ltd Rullaluistimet, Harmaa/Jäänsininen, S
-
alk. 79 €
K2 Cadence B Ltd Rullaluistimet, Harmaa/Jäänsininen, M
-
alk. 79 €
K2 Cadence B Ltd Rullaluistimet, Harmaa/Jäänsininen, L
-
alk. 35 €
PROS Luistimet, Vaaleanpunaiset, 30-33
-
alk. 44 €
Stamp Marvel Spider-Man Säädettävät Rullaluistimet M
-
alk. 125 €
CCM Ribcor Trigger 7 JR 40 - lasten jääkiekkomaila
-
alk. 64 €
Nijdam Silvery Glider luistelijan tuki
-
alk. 6,60 €
Koss PORTCUSH Vaihtotyyny stereofoneille Musta
-
alk. 43 €
Luistimet Nijdam, säädettävä koko, musta
-
alk. 88 €
Nijdam Pro-line 3429 Pikaluisteluluistimet
-
alk. 15 €
PURE Pure Handgrip Trainer Medium - Käsipuristin - sormivahvistin
-
alk. 15 €
PURE Pure Handgrip Trainer Heavy - Käsipuristin - sormivahvistin
-
alk. 13 €
PURE Säädettävä Käsipuristin - sormivahvistin
-
alk. 15 €
PURE Pure Handgrip Trainer Light - Käsipuristin - sormivahvistin
-
alk. 35 €
CCM Tyke Recreational lasten harjoitusluistimet
Muut talviurheiluvälineet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 159 €
LEKI Ultratrail FX.One
-
alk. 35 €
Icebug Overshoe, nastasuojat
-
alk. 19 €
Fjellpulken Remmit Aisankiinnitys Pari
-
alk. 389 €
Altai Hok 125 cm liukulumikengät + X-Trace siteet
-
alk. 159 €
LEKI Ultratrail FX.One Superlite
-
alk. 170 €
Liukulumikengät 145 cm Erä Outdoor
-
alk. 165 €
Liukulumikengät 120 cm Erä Outdoor
-
alk. 249 €
Arctixsport Arctix Skin 145cm liukulumikengät metallikanteilla
-
alk. 63 €
TSL 302 Freeze, lasten lumikengät
-
alk. 39 €
Fjellpulken 910 Aisan kiinnityssarja (pari)
-
alk. 58 €
Rossignol Electra Mono- ja kypäräreppu
-
alk. 52 €
Säädettävän kokoiset luistimet Nijdam Junior 3022, 34-37
-
alk. 6,00 €
TSL ESCAPE kantakupin lukitus
-
alk. 161 €
Pomoca Free Pro 2.0 - Ready2Climb
-
alk. 520 €
Black Diamond Recon X Avy Safety Set
-
alk. 109 €
LEKI Evotrail FX.One TA
-
alk. 169 €
LEKI Cross Trail FX.One Superlite
-
alk. 76 €
Black Diamond Alpine Whippet Attachment
CCM Tacks 9080 JR hartiasuojat
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0191520267926, 0191520267919 |
Valmistaja | CCM |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 35 €
Lundhags Lundhags Secura Safety System Ice Rescue Harness
-
alk. 149 €
CCM Trigger 8 Pro Youth Right jääkiekkomaila
-
alk. 40 €
CCM HIFK Fleece Crew Sr - collegepaita
-
alk. 79 €
K2 Cadence B Ltd Rullaluistimet, Harmaa/Jäänsininen, S
-
alk. 79 €
K2 Cadence B Ltd Rullaluistimet, Harmaa/Jäänsininen, M
-
alk. 79 €
K2 Cadence B Ltd Rullaluistimet, Harmaa/Jäänsininen, L
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/jaakiekko-ja-luistelu/ccm-tacks-9080-jr-hartiasuojat/8017427
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.