Manfrotto MVH502A,546GB-1, videojalusta
Manfrotto MVH502A,546GB-1, videojalusta osastosta Jalustat ja kamerapäät nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 999 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Manfrotto MVH502A 546GB-1 laukku + videojalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
999 € | 1 004 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Manfrotto Pro Video tripod headNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 1 010 € | 1 010 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MANFROTTO Jalustakit Video MVH502A 546GB-1 LaukullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 1 016 € | 1 021 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 1 004 €
999 €
1 010 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 021 €
1 016 €
Manfrotto MVH502A,546GB-1, videojalusta
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Manfrotto |
Valmistajan tuotesivu | http://www.manfrotto.com/product/8709.398.1013029.0.0/MVH502A%252C546GB-1/_/Professional_fluid_video_system_aluminum__ground_spreader |
EAN-koodi | 8024221621297, 0719821362326 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 016 €
Keskihinta
1 008 €
Alin hinta
999 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.