Ariete 134204, kahvinkeitin
Ariete 134204, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Vintage 12 kupin kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kahvinkeitin Vintage Vihreä ArieteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 69,90 € | 75,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete 1342 Vintage - coffee maker - VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 79,49 € | 86,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Kahvinkeitin, vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 82,00 € | 82,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ariete – Kahvinkeitin, vintage, beige (00M134203AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 91,60 € | 96,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Kahvinkeitin, vintage, vihreä (00M134204AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 91,60 € | 96,50 € | Katso tuotetta ▸ |
69,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,80 €
69,90 €
79,49 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 82,00 €
82,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 96,50 €
91,60 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 96,50 €
91,60 €
Ariete 134204, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705114142, 8003705114135 |
Mitat | |
Leveys | 24 cm |
Korkeus | 35 cm |
Syvyys | 21 cm |
Paino | 3 kg |
Valmistaja | Ariete |
Kapasiteetti | 12 kuppeja |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
91,60 €
Keskihinta
80,60 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.