Jura S8, kahviautomaatti
Jura S8, kahviautomaatti osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Veikon Kone hintaan 1 699 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jura S8 KahviautomaattiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 699 € | 1 699 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura S8 Moonlight Silver 2020 -kahviautomaattiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 1 699 € | 1 704 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura S8 Piano Black 2020 -kahviautomaattiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 699 € | 1 704 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jura S8 Chrome 2020 -kahviautomaattiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 1 700 € | 1 705 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JURA S8 Moonlight Silver täysautomaattinen kahvikone - hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 1 759 € | 1 763 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JURA S8 Chrome täysautomaattinen kahvikone - kromiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_4_d | 1 799 € | 1 803 € | Katso tuotetta ▸ |
1 699 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 704 €
1 699 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 704 €
1 699 €
Toimitusaika 17 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 705 €
1 700 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 1 763 €
1 759 €
Toimitusaika 1_4_d
Hinta toimituskuluineen 1 803 €
1 799 €
Jura S8, kahviautomaatti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7610917152025, 0657379059735, 7610917153824, 7610917153817, 7610917153800 |
Valmistaja | Jura |
Tilavuus | 1,9 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Aromikontrolli | On |
Höyryn valmistus | On |
Integroitu kahvimylly | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 799 €
Keskihinta
1 726 €
Alin hinta
1 699 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.