Makita DCM501Z, kahvinkeitin
Makita DCM501Z, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 126,49 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 18-volttinen langaton kahvinkeitin dcm501z soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 126,49 € | 126,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen kahvinkeitin Makita DCM501Z (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 130,39 € | 130,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT CXT DCM501Z 18V 12V kahvinkeitin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCM501Z Kahvinkeitin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 163,70 € | 165,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,49 €
126,49 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 130,39 €
130,39 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 143,90 €
139,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,69 €
163,70 €
Makita DCM501Z, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381863131 |
Mitat | |
Leveys | 23 cm |
Korkeus | 22 cm |
Syvyys | 19 cm |
Paino | 2 kg |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
163,70 €
Keskihinta
139,90 €
Alin hinta
126,49 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.