Melitta Excellent 5.0 Deluxe, kahvinkeitin
Melitta Excellent 5.0 Deluxe, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 78,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Melitta Excellent 5.0 - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 78,91 € | 85,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Excellent 5.0 Deluxe kahvinkeitin 21841 (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,95 € | 84,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kaffebryggare Excellent 5.0 SvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 96,99 € | 103,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Excellent 5.0 Musta KahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Melitta Excellent 5.0 -kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 112,00 € | 112,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kahvinkeitin Excellent 5.0 MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 134,20 € | Katso tuotetta ▸ |
78,91 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,85 €
79,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,98 €
96,99 €
99,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 112,00 €
112,00 €
129,00 €
Melitta Excellent 5.0 Deluxe, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4006508218417, 7188888231037 |
Mitat | |
Leveys | 33 cm |
Korkeus | 38 cm |
Syvyys | 19 cm |
Paino | 3 kg |
Valmistaja | Melitta |
Kapasiteetti | 10 kuppeja |
Tilavuus | 1,25 l |
Teho | 1 525 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Aromikontrolli | On |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
99,31 €
Alin hinta
78,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.