Smeg ECF01, espressokeitin
Smeg ECF01, espressokeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 299,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg Espressokone ECF01RDEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Espressokone 50-luvun tyyliin - roosaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 499 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG ECF01 ESPRESSOKEITIN PASTELLINSININENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 349,00 € | 354,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Ecf01wheu Valkoinen EspressokeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg ECF01BLEU 50s Retro Style ESE-espressokeitin - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_2_w | 409,00 € | 412,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
299,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 499 €
499 €
349,00 €
399,00 €
Toimitusaika 1_2_w
Hinta toimituskuluineen 412,99 €
409,00 €
Smeg ECF01, espressokeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709229924, 8017709259563, 8017709266851, 8017709229870, 8017709229979, 8017709230029, 8017709266813 |
Mitat | |
Leveys | 15 cm |
Korkeus | 30 cm |
Syvyys | 33 cm |
Paino | 5 kg |
Valmistaja | Smeg |
Tilavuus | 1 l |
Teho | 1 350 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Aromikontrolli | On |
Höyryn valmistus | On |
Puhdistustarpeenilmaisin | On |
Espressokeitin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
391,00 €
Alin hinta
299,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.