Dali Oberon 7, lattiakaiutin
Dali Oberon 7, lattiakaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 699 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dali Oberon 7 -2-tie lattiakaiutin, valkoinen, 1kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 699 € | 706 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 7 -2-tie lattiakaiutin, pähkinä, 1 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 699 € | 706 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 7 -2-tie lattiakaiutin, tammi, 1 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 699 € | 706 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dali Oberon 7 -2-tie lattiakaiutin, musta, 1 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 699 € | 706 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 706 €
699 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 706 €
699 €
Toimitusaika 17 päivää
Hinta toimituskuluineen 706 €
699 €
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 706 €
699 €
Dali Oberon 7, lattiakaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dali |
Taajuusvaste | 36 - 26000 Hz |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dali-speakers.com/loudspeakers/oberon/oberon-7/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
699 €
Keskihinta
699 €
Alin hinta
699 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.