JBL Boombox 2, Bluetooth-kaiutin
JBL Boombox 2, Bluetooth-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 309,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JBL Boombox 2 -Bluetooth-matkakaiutin, SQUADNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 309,00 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Boombox 2 -Bluetooth-kaiutin, SquadNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL BOOMBOX 2 BLUETOOTH-KAIUTIN MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pylväs JBL Boombox 2 mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 työpäivät | 429,84 € | 439,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
JBL Kantojärjestelmä 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 497 € | 497 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Boombox 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 528 € | 528 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 313,90 €
309,00 €
399,00 €
429,84 €
497 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 528 €
528 €
JBL Boombox 2, Bluetooth-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaKaiutinjärjestelmä | 2+2 |
Valmistaja | JBL |
Liitännät | |
Bluetooth | On |
Aux in | On |
Mitat | |
Leveys | 484 mm |
Korkeus | 256 mm |
Syvyys | 200 mm |
Paino | 5,91 kg |
Teho yhteensä | 80 W |
Herkkyys | 80 dB |
Liitännät | Bluetooth |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 24 h |
Akun tyyppi | Li-ion |
EAN-koodi | 6925281967962, 6925281968051, 6925281983702, 6925281983719 |
Hintakehitys
Korkein hinta
528 €
Keskihinta
426,95 €
Alin hinta
309,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.