NEC SP-PSCM, Soundbar-kaiutin
NEC SP-PSCM, Soundbar-kaiutin osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 1 436 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NEC SP-PSCM PASSIVE SOUNDBAR + CAMERA (100015078)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 1 436 € | 1 441 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEC Yhteistyö Soundbar SP-PSCMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 120 päivää | 1 441 € | 1 441 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 1 441 €
1 436 €
1 441 €
NEC SP-PSCM, Soundbar-kaiutin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | NEC |
Valmistajan tuotesivu | https://www.nec-display-solutions.com/p/eeme/en/products/accessories/details/t/Options/Speakers/rp/SP-PSCM.xhtml |
EAN-koodi | 5028695116931 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 441 €
Keskihinta
1 438 €
Alin hinta
1 436 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.