Razer Nommo Chroma, kaiuttimet
Razer Nommo Chroma, kaiuttimet osastosta Kaiuttimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 169,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Razer Nommo Chroma -pelikaiuttimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 169,99 € | 174,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Nommo Chroma - 2.0 kanava - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 174,99 € | 174,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Razer Nommo 2.0 Chroma RGB -stereokaiuttimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 189,90 € | 189,90 € | Katso tuotetta ▸ |
169,99 €
174,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 189,90 €
189,90 €
Razer Nommo Chroma, kaiuttimet
Ilmoita virheellisestä tiedostaKaiutinjärjestelmä | 2.0 |
Valmistaja | Razer |
Liitännät | |
Aux in | On |
USB | On |
Elemettien koot | 3" |
Taajuusvaste | 50-20,000khz Hz |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,90 €
Keskihinta
178,29 €
Alin hinta
169,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.